Dragonboat Story

PARTNEŘI


Praha
Pavlof
produkční agentura

DRAGONBOAT E-SHOP

Dragonboat Story

(kniha)
Dragonboat Story - Obal knihy
Dragonboating má svou historii dlouhou téměř 5 tisíc let a v současné době zažívá neskutečný boom. Přes 50 miliónů aktivních závodníků na celém světě podlehlo kouzlu této týmové disciplíny, kdy do jedné lodí usedají týmy 20 pádlující.

Kouzlo dračích lodí oslovilo také nás, autory této knihy. Měla by být shrnutím a připomenutím toho, co se v Čechách, na Moravě a na Slovensku za více než 10 let nám, ale také vám podařilo. Přinášíme vám připomínku okamžiků, které mapují českou a slovenskou dračí cestu od prvního festivalu v Praze pod Karlovým Mostem v roce 1998, přes první závody seriálů Českého poháru dračích lodí a Dragon Boat Grand Prix , nebo mistrovství Evropy, které jsme pořádali v roce 2006 v Praze až po světový šampionát z roku 2009, kdy Račice přivítaly přes 3.000 závodníků z celého světa.

Rádi bychom jejím prostřednictvím poděkovali za okamžiky, které jsme společně s vámi na dračích lodích u vody prožili. Za sportovní souboje s pádlem v ruce, za společná vítězství, za intenzivní oslavy úspěchů a nebo třeba jen příjemné společenské večery, které k našemu sportu neodmyslitelně patří. A vlastně díky i za všechny dohady a bafuňářské souboje se zástupci posádek, kteří vždy spravedlivě bojují jen za tu svoji jedině správnou pravdu. Na dračích lodích se totiž potkává velké množství různých lidí a to představuje opravdu velmi široké názorové spektrum.

Jedno máme ale všichni společné. Baví nás soupeřit mezi sebou s pádlem v ruce a poměřovat se s ostatními. Baví nás usednout společně do lodi a i když není třeba zrovna to nejlepší počasí, užíváme si plavbu na lodi, která má tak nevídanou několika tisíciletou historii s tak impozantní tradicí pro více než 50 miliónu pádlujících, kteří se každoročně po celém světě na dračí lodi svezou. Dragonboating je nejenom sport, je to životní styl a my se těšíme, že se s vámi u vody, kterou hlídá velký drak, budeme zase potkávat.

Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!
 

Cena: 200,- Kč

Prodej v Brně:
Prodejna Xfer s.r.o.
Podnásepní 1
602 00 Brno
(po-pá 8-17:00)

Prodej v Praze:
Loděnice KVS
Modřanská 53
147 00 Praha 4-Podolí
(pouze po telefonické dohodě na tel :773 22 44 33)

Také k dostání na všech závodech Českého poháru a Grand prix!

Na dobírku:
pošleme kamkoliv
Cena:299kč
(200kč za knihu + 99kč za poštu)
Objednávky na emailu: efik@dragonboat.cz

 
Dragonboat Story - Obal knihy
 
 
Česká asociace dračích lodí - 2010© - Design by Aetna - Programmed by oldik@dragonboat.cz
Organizace závodů dračích lodí, teambulding programy, termínovka, reprezentace