Štětí OPEN

(Štětí nad Labem, řeka Labe)

23.04.2011

Online přihláška:

      zde

Soubory ke stažení a další materiály:

     Výsledky (pdf)
     Propozice (pdf)

Štětí Open 2011 – Shrnutí

Štětí OPEN 2011 Nádherná velikonoční sobota 23.dubna přivítala posádky dračích lodí v úvodním závodě letošního ročníku Dragon Boat Grand Prix. Organizátoři Štětí OPEN 2011 připravili bodovaný kilometr, bonusový sprint na 200m a kategorie DBGP, závod škol a veslařský duel.

Štětí OPEN 2011 Pro diváky velmi atraktivní trať s obrátkou netradičně vpravo a s jízdou hned těsně podél břehu prověřila při druhém ročníku závodů na Labi zejména místní posádky. Nejvíce bodů do žebříčku jak DBGP, tak i České národní ligy dračích lodí pak brala pražská posádka HAKA Dragons, která při boji s časem musela předjíždět také další 2 posádky ve své vítězné jízdě.

Štětí OPEN 2011 V papírově nejrychlejší skupině pak dominovala sestava Dragoteamu Předonín, které to však stačilo na celkově 2. místo před bronzovou posádkou domácích Mondi Štětí A. Zlatý pohár si pak Předonín a Mondi vyzvedli na slavnostním večeru v Kulturním domě za bonusový sprint, resp. firemní pohár přímo z rukou starosty Štětí Tomáše Ryšánka, který sám aktivně pádloval v posádce města. Následoval rockový koncert legendární skupiny Garage a místních Doutnajících pařezů až do velikonoční neděle.

Díky všem za účast a předvedené výkony a těším se na další sportovní setkání! Letošní program dračích lodí pokračuje mistrovským šampionátem na dlouhé tratě v hanáckém Kojetíně již tuto sobotu.
 
Česká asociace dračích lodí - 2010© - Design by Aetna - Programmed by oldik@dragonboat.cz
Organizace závodů dračích lodí, teambulding programy, termínovka, reprezentace